BICOM® biorezonans
REGUMED®'den sertifikalı tıbbi ürün

REGUMED® ve BICOM® hakkında

Tedavi ve teşhis için yenilikçi tıbbi ürünler

REGUMED® 1987’den beri bir şirket olarak varlığını sürdürmektedir. Biz uluslararası alanda faaliyet gösteren bir tıbbi teknoloji şirketiyiz. Amacımız insanların yaşam kalitesini desteklemektir ve markamız BICOM®’un anlamı budur. Cihazlarımız, dünya çapında 90’dan fazla ülkede 10.000’den fazla terapist tarafından kullanılmaktadır.

BICOM® yöntemi bir tamamlayıcı tıp şeklidir ve onu tıbbi uygulamalarına entegre eden terapistler, geleneksel tıbba ek olarak kullanırlar. Birçok natüropatik terapist için yöntem, teşhis ve terapilerinin ayrılmaz bir parçasıdır.

Almanya’daki merkezimiz yaklaşık 50 çalışanımız var. Ayrıca, deneyimli BICOM® temsilcilerinden oluşan eğitimli ve uluslararası düzeyde aktif bir satış ekibi tarafından destekleniyoruz.

BICOM® terapistlerinin ve iş ortaklarının memnuniyetinin yanı sıra hastaların refahı her zaman işimizin odak noktasıdır.

BICOM®’u sürekli olarak geliştirmek ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için tıp uzmanları ve uzmanlarla uzun süredir devam eden bağlantıları ve yakın ortaklıkları sürdürüyoruz.

Şirketimizle gurur duyuyoruz!
Bugün ve gelecekte!

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edin

HARİTAYI yükle

İletişim

REGUMED®
Regulative Medizintechnik GmbH
Robert-Koch-Straße 1a
82152 Planegg
Almanya

Tarih

1987’den beri yenilikçi BICOM® ürünleri

hayır projeleri

İyiyi kalp ve tutkuyla desteklemek

Logo_Kinderklinik