BICOM® biorezonans
REGUMED®'den sertifikalı tıbbi ürün

BICOM optima® mobil

Yılların deneyiminin sonucu

BICOM® biorezonans cihazının iki versiyonu mevcuttur. Doktorlar ve naturopatik pratisyenler, BICOM optima® ve BICOM optima® mobil arasında seçim yapabilir. Her iki versiyon da risk sınıfı IIa sertifikalı tıbbi cihaz olarak onaylanmıştır ve aynı terapötik işlev yelpazesine sahiptir.

BICOM optima®, bağımsız bir birim olarak mevcut bir uygulamaya entegre edilebilir. Hastaları yalnızca kendi uygulamalarında kabul eden ve tedavi eden terapistler için idealdir.

BICOM optima® mobil ile tedavi yeri seçiminde daha fazla esneklik vardır. Mobil versiyon, çok seyahat eden ve ev ziyaretleri ve yerinde randevular sunan terapistler için mükemmel bir arkadaştır.

Her iki BICOM® cihazı da hafif ila orta derecede alerjik ve alerji ile ilişkili durumları ve komplikasyonları tedavi etmek için kullanılabilir.

BICOM® tedavi yöntemi, diğer eğitimli tıbbi personele de kolaylıkla devredilebilir. Uluslararası temsilcilerimiz bu amaçla çeşitli eğitim olanakları sunmaktadır. Yalnızca teşhis, lisanslı bir doktor veya devlet onaylı naturopatik pratisyen tarafından yapılmalıdır.

KLİNİK ÇALIŞMA

BICOM optima® cihazları, yakın zamanda yayınlanan bir çalışmada kullanıldı.

Nihai raporda planlama, uygulama ve değerlendirme hakkında bilgi veriyoruz:

İhtiyacınız olan her şey tek bir sette

BICOM optima® mobil

BICOM optima® mobil, taşınabilir bir kasaya yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. Tedavi için gerekli olan bağlantılara yandaki panel ile kolayca erişilebilir. Sağlanan aksesuarlar ek bir aksesuar kutusunda saklanır.

Her iki kasa üst üste istiflenebilir ve mobil bir arabaya takılabilir, bu da mobil kullanım için en iyi koşulları sağlar.

TEKNİK VERİ
Boyut ve ağırlık BICOM optima® mobil
35,3 x 20,7 x 27,5 cm
8,5 kg
Aksesuar çantası
35,3 x 20,7 x 47,5 cm
1,5 kg
Frekans aralığı 1 Hz ila 250 kHz
Düşük derin frekans aralığı 1 ila 25 Hz

Şimdi sor!

Uluslararası temsilcilerimiz bizzat sizin için oradalar!

Uluslararası BICOM® uzmanlarımız tüm sorularınızı yanıtlamaya hazırdır ve size kişisel ve bireysel tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyacaktır.