BICOM® biorezonans
REGUMED®'den sertifikalı tıbbi ürün

BICOM optima®

Yılların deneyiminin sonucu

BICOM® biorezonans cihazının iki versiyonu mevcuttur. Doktorlar ve naturopatik pratisyenler, BICOM optima® ve BICOM optima® mobil arasında seçim yapabilir. Her iki versiyon da risk sınıfı IIa sertifikalı tıbbi cihaz olarak onaylanmıştır ve aynı terapötik işlev yelpazesine sahiptir.

BICOM optima®, bağımsız bir birim olarak mevcut bir uygulamaya entegre edilebilir. Hastaları yalnızca kendi uygulamalarında kabul eden ve tedavi eden terapistler için idealdir.

BICOM optima® mobil ile tedavi yeri seçiminde daha fazla esneklik vardır. Mobil versiyon, çok seyahat eden ve ev ziyaretleri ve yerinde randevular sunan terapistler için mükemmel bir arkadaştır.

Her iki BICOM® cihazı da hafif ila orta derecede alerjik ve alerji ile ilişkili durumları ve komplikasyonları tedavi etmek için kullanılabilir.

BICOM® tedavi yöntemi, diğer eğitimli tıbbi personele de kolaylıkla devredilebilir. Uluslararası temsilcilerimiz bu amaçla çeşitli eğitim olanakları sunmaktadır. Yalnızca teşhis, lisanslı bir doktor veya devlet onaylı naturopatik pratisyen tarafından yapılmalıdır.

KLİNİK ÇALIŞMA

BICOM optima® cihazları, yakın zamanda yayınlanan bir çalışmada kullanıldı.

Nihai raporda planlama, uygulama ve değerlendirme hakkında bilgi veriyoruz:

Mevcut bir uygulamaya mükemmel entegrasyon

BICOM optima®

BICOM optima® kompakttır ve örneğin tedavi odasındaki bir tedavi masasına yerleştirilebilir. Sağlanan aksesuarlar kolayca yönetilebilir ve istendiğinde istenildiği zaman genişletilebilir.

TEKNİK VERİ
Boyut 47 x 35,5 x 16,5* cm
Ağırlık 10,5 kg
Frekans aralığı 1 Hz ila 250 kHz
Düşük derin frekans aralığı 1 ila 25 Hz

* 22,5 cm yükseklik, katlanabilir ayarlanabilir ayaklar

Şimdi sor!

Uluslararası temsilcilerimiz bizzat sizin için oradalar!

Uluslararası BICOM® uzmanlarımız tüm sorularınızı yanıtlamaya hazırdır ve size kişisel ve bireysel tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyacaktır.