1987’den beri
alerji terapisinde
etkili.
BICOM® Biorezonans

Önemli Not

BICOM biorezonans yöntemi geleneksel tıpta tanınmamakta, aksine tartışılmaktadır. Hömopati, akupunktur ve diğer özel terapi alanlarında olduğu gibi regülasyon tıbbı alanına ait bir yöntemdir. BICOM biorezonans yöntemi, özel terapi alanları içerisinde onlarca yıldır denenmiş ve test edilmiş bir terapi yöntemi olarak kabul edilmektedir. BICOM bioresonansın birlikte çalıştığı vücudun kendi elektromanyetik alanları, her ne kadar biyofizikte üzerinde çok araştırma yapılan bilimsel bir konu olsa da, bu durum tıpta aynı şekilde değildir. BICOM biorezonans, kısmen yüksek kanıt düzeyleri içeren uygulama çalışmaları ve deneyim raporlarına dayanmaktadır. Yeterli istatistiksel değerlendirmelere sahip randomize, çift kör ve plasebo kontrollü çalışmalar ve bilimsel tıp dergilerindeki yayınlar bilimsel tıp camiasında mevcut değil.

Bizi biz yapan değerler

TECRÜBE
30 yıl

İlk BICOM piyasaya çıktığından beri Biorezonans yöntemi tecrübeli BICOM uygulama uzmanları (hekimler & terapi uzmanları) ile birlikte sürekli geliştirildi.

PAZAR VE TEKNOLOJİ LİDERİ
17.000 cihaz

dünya çapında faaliyet gösteriyor.

90’dan fazla ülke

Avrupa’da, Afrika’da, Asya’da, Kuze ve Güney Amerika’da temsilciliklerimiz bulunuyor

1987’den beri

İlk BICOM piyasaya sürüldü.

MESLEKİ EĞİTİM KALİTESİ
Yılda 100’den fazla seminer, panel ve konferans

Sağlam bir mesleki eğitim için Regumed mesleki eğitim enstitüsü çeşitli mesleki eğitim seviyelerinde düzenli olarak seminerler yapmaktadır.

Hakkımızda söylenenler

REGUMED BICOM optima cihazının

  • Alerjik Rinokonjunktivit hastalığında etkisi kanıtlanmıştır
  • Test ve tedavi için kullanılmaktadır
  • Acısızdır
  • Zararlı yan etkileri bulunmamaktadır
     

BICOM optima hakkında daha fazlası için