BİCOM ÜRÜNLERİ

Cihaz ve aksesuar

Kullanımına göre iki tiptir

En üst düzeyde basit, otomatik ve hızlı enerji test prosedürü ve 30 yılı aşkın araştırma geçmişine sahip kanıtlanmış bir tedavi konsepti.

BICOM Ürünlerimiz.

YENİ: BİCOM BODYCHECK2

BİCOM BodyCheck2, tam bir biyoenerjetik sağlık taraması yapar. Tüm vücudun, iç organların, kemiklerin ve dokuların frekans örneklerini hücre seviyesinde otomatik olarak tarar ve değerlendirir. Kısa bir süre içinde, hastanın enerji durumuna genel bir bakış elde edersiniz. Bulunan rahatsızlıklar için, BICOM BodyCheck2 olası nedenleri ve uygun tedavi tavsiyeleri önerir.

BICOM optima

Ekseriyetle muayenehanede kullanıldığı takdirde BICOM optima sabit cihaz. Ev ziyaretleri olursa veya evde kullanıldığı takdirde BICOM optima mobil. Bir BICOM cihazı vücudun çeşitli şekillerdeki enerjik yüklenmeleri için 30 yıllık muayenehane kullanımına uygun olarak geliştirilmiş ve korunmuş çok sayıda tedavi programına sahiptir.

BICOM optima tamamlayıcı tıp alanına girmektedir. Biorezonans yöntemi yardımıyla vücudun kendi kendini iyileştirme gücünü düzeltmek ve etkin hale getirmek için kullanılmaktadır. BICOM optimanın hafif – orta derece arası alerjik ve alerji ile ilişkili hastalıklar ve komplikasyonlarda kullanılması önerilmektedir. Asıl olarak tüm alerjik rinokonjunktivitlerde kullanılması önerilmektedir.

İsteğe bağlı olarak BICOM cihazı bilgisayarla bir yazılım üzerinden kumanda edilir. Ayrıca bir hasta yönetimine sahiptir, tüm terapileri belgelendirir ve hesap kitap işlemini kolaylaştırır.

Kullanım/Kontrol

Teoride ve pratikte bilgi aktarımı

BICOM cihazlar kullanılarak teşhis ve terapiyle yapılan Biorezonans metodu hakkındaki gerekli temel bilgileri uluslararası temsilcilerimiz giriş seminerlerinize aktarır.
Burada uzman kılavuz eşliğinde cihazla nasıl uğraşılacağı öğretilir ve pratiği yaptırılır.
Menü kılavuzu kendinden açıklamalıdır ve terapistlerce veya asistanlarca kullanılması oldukça basittir.

Her zaman için personelimizle veya acil yardım hattımızla sorularınız veya düşünceleriniz için hizmetinizdeyiz.